O nas

O nas

Amber Trailers

Nasza firma jest młoda, natomiast tworzy ją zespół profesjonalistów, z których każdy ma ponad 15-letnie doświadczenie w takich dziedzinach jak: 

    • projektowanie przemysłowe, 
    • projektowanie 3D, 
    • produkcja przyczep i foodtrucków, 
    • sprzedaż B2B.

W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenie oraz nowoczesne metody i narzędzia podczas:

 • Sprzedaży - System CRM 

  Nie zapomnimy się z Tobą skontaktować i złożyć Ci ofertę handlową na czas. Wszystkie informacje otrzymane od klienta są uporządkowane i w bezpieczny sposób przechowywane.
   
 • ​Projektowania - Program 3D

  Dzięki modelowi 3D najdokładniej zobaczysz swój przyszły projekt (np. przyczepy, ciężarówki spożywczej, pawilonu handloweg) czy umieścisz logo i złożysz zamówienie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
   
 • Produkcji -  system ERP 

  To narzędzie, dziękim któremu możemy produkować dokładnie, na czas i w zaplanowanym budżecie bez straty w materiałach i jakości produkcji.
   
Wszystko to razem pozwala nam najdokładniej spełnić życzenia klientów, pozostając konkurencyjnymi pod względem jakości, czasu produkcji i cen.

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź naszą ofertę

Amber Trailers
Food Truck

Food Truck

Amber Trailers

Food truck to trend i świetny pomysł na własny biznes, rozwijanie swoich pasji i sposób na życie. Nasza firma przystosuje dla Ciebie busa, ciężarówkę czy przyczepę gastronomiczną pod każdy rodzaj gastronomii.

Więcej
Przyczepy handlowe

Przyczepy handlowe

Amber Trailers

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozszerzyć swoją działalność to nasze przyczepy handlowe są najlepszym wyborem. Wykonamy dla Ciebie mobilny sklep na potrzeby np.: sprzedaży pieczywa, mięsa, ryb, odzieży i pod wiele innych branż.

Więcej
Przyczepy specjalne

Przyczepy specjalne

Amber Trailers

Nasze doświadczenie oraz kontakty z dostawcami pozwalają nam produkować przyczepy czy wyposażać samochody na Twoje specjalne potrzeby, takie jak np.: transport zwierząt, mobilne warsztaty, pomieszczenia sanitarne czy sale wystawowe.

Więcej
Wyposażenie wnętrz

Wyposażenie wnętrz

Amber Trailers

Jeśli masz już przyczepę, busa czy ciężarówkę i chcesz  wymienić w niej meble, sprzęt to nasze doświadczenie i umiejętności pozwolą wykonać to w możliwie jak najkrótszym czasie i w konkurencyjnej cenie. 

Więcej
Pawilony handlowe / Domki ogrodowe

Pawilony handlowe / Domki ogrodowe

Amber Trailers

Pawilony handlowe czy domki ogrodowe wykonane z płyt warstwowych są świetną alternatywą dla obiektów zbudowanych z tradycyjnych materiałów takich jak: cegła, kamień, beton. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zbudować określoną konstrukcję na przygotowanym fundamencie z minimalną ilością prac wykończeniowych.
 

Więcej
Houseboaty

Houseboaty

Amber Trailers

Świat biegnie naprzód cały czas przyspieszając. Od czasów starożytnych odpoczynek nad wodą uważany był za najskuteczniejszy sposób na odpoczynek fizyczny i moralny. Pływający dom pozwoli Ci zrealizować jedno i drugie a rozwijanie pasji do podróżowania i spędzania wolnego czasu nad wodą stanie się jeszcze prostsze i ekscytujące.

Więcej